تبلیغات
وبلاگ اختصاصی شهیدان محمود نژاد - وصیت نامه شهید حسن محمود نژاد به صورت کامل**بسم الله الرحمن الرحیم**


*برای جنگ با کافران سبکبار و مجهز  بیرون شوید  (با فوج پیاده و سواره ،آسان یا مشکل) و در راه خدا به مال و جان جهاد کنید این کار شما بسی بهتر خواهد بود، اگر مردمی با فکر ودانش باشید.
.
به نام الله کوبنده ستمگران و یاری دهنده مستضعفان ورسوا کننده منافقان..
.
سپاس ترا ای خدای بزرگ که پیامبران را برای راهنمایی ما فرستادی تا مارا از لجن زارها نجات دهند،سپاس ترا که مرا افریدی و یار ی کردی تا با دشمن تو بجنگم و مرا در خانواده ای بوجود اوردی که سراپا محو تو هستند و یاد تو در گرفتاریها و ناراحتیها و در رنجها و غمها رضا بر رضای تو هستند ای خدای بزرگ از  تو می خواهم در این برهه از زمان امام زمان(ع)ما را بفریاد ما برسانی.
.
.
پس از حمد و ثنای خدای مهربان،درود بر تمام پیامبران از حضرت ادم تا خاتم النبیین حضرت محمد ابن عبدالله(ص) بنیانگذار حکومت اسلامی که ما را از زشتی ها و پلیدی ها نجات داد و به ما اموخت که چطور باید در برابر ظلم و جور ایستاد حتی اگر شاهنشاهی ساسانی باشد یا امپراطوری روم یا در غرب امریکا باشد،یا در شرق شوروی
.
.
.
.
درود بر ائمه معصومین از حضرت علی (ع) اولین پیشوای شیعیان و حضرت زهرا(س)الگوی بانوان که شجاعت و مظلومیت و انچه در خور انسانیت است دارا بودند تا حضرت مهدی(عج) فرمانده سپاه و ارتش اسلام که جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.
سلام بر کربلا،سلام بر سید الشهدا،سلام بر عاشورا،سلام بر کربلا خونین ایران،سلام بر بنیان گذار جمهوری اسلامی رهبر انقلاب،بت شکن اعظم،قهرمان تاریخ،یار مظلومان،امید محرومان،پناه بی پناهان،پشتیبان مستضعفین جهان،بیدار کننده خواب رفتگان،اگاه کننده خاموشان،قلب تپنده مسلمین امام امت حزب الله ،فرزند راستین پیغمبر(ص)،علی زمان و وارث حسین روح خدا خمینی.
درود بر رزمندگانی که با فریاد های اتشین الله اکبرشان پایه های حکومت ظلم و جور را فروریختند و با خونشان اساس جمهوری اسلامی را امضا کردند.

درود بر شهدای اسلام در تمام جبهه های جهان،سلام بر تو ای اسطوره ی مقاومت،ای صبر کننده در برابر مشکلات،ای فدایی امام خمینی که همه چیزت را فدای اسلام و قران کردی،حتی فرزندانت،اما تسلیم در برابر رضای خدا بودی،سلام بر تو ای پدر بزرگ و از جان عزیزترم میدانم که شهادت من ترا محکمتر و استوارتر نسبت به اسلام
خواهد کرد زیرا
شهادت برادرم حسین محمود نژاد امتحانی بود بزرگ،که از عهده آن خوب برامدی.   پدر جان می دانم داغ جوان سخت است.اما هر وقت به یاد شهادت من افتادی،یاد کربلا کن  یاد علی اکبر کن،یاد علم دار کربلا کن،یاد امام حسین کن که چه طور فرزندانش را فدای اسلام کرد و صبر کرد

    *   سلام بر تو ای مادر مهربان که هر وقت مشکلی برایم پیش می امد تنها غم خوارم تو بودی و هر وقت مرا غمگین می دیدی در غم من شریک بودی.ایا وقت ان نرسیده که مرا حلال کنی،من زحمات تو را در نظر دارم،رنج هایی که برای من کشیدی می دانم،دعاهایی که برای من می نمودی فراموش نخواهم کرد.  من چه طور فراموش کنم در صورتی که آن طور در گرفتاری مخصوصاً آن چند ماهی که بر من خنجر زده بودند شریک بودی.هر وقت در خانه می امدم نگاه بر صورت شما و پدرم می انداختم خجالت می کشیدم، زیرا خیافه ی شما مرا زیر سوال قرار می داد.  منتظر بودید کی خبر خوش برایتان می اورم،در هر صورت من شرمنده ان دعاهای شما هستم،مرا حلال کنید.  مادر جان هر وقت زیاد در فکر فرو رفتی و شهادت فرزند خواست تو را ناراحت کند به یاد زینب(س) که یک صبح تا به ظهر هفتاد و دو نفر را از دست داد گریه کن اما گریه با صبر و استقامت.
سلام بر برادران اگاه وبیدارم که در تمام مشکلات مرا راهنمایی می کردید و چه قدر از وقت خود را صرف گرفتاری من نمودید. سلام بر شما عزیزان که مردانه در برابر رژیم طاغوت و در برابر منافقین ایستادید و شجاعانه از انقلاب اسلامی حمایت کردید.

و گوش به فرمان امام خمینی بودید.
برادران عزیز تر از جانم خودتان را اماده کنید برای ادامه راه که هنوز مشکلات زیاد سر راه داریم که تنها با خون حل خواهد شد در این زمان در بستر مردن،ننگ است باید در راه خدا جان فدائی کرد تا به او برسیم.
سلام بر شما خواهران مظلومم که با همه گرفتاریهای زندگی خود باز اگر روزی متوجه می شدید گرفتاری برای من پیش امده خود را شریک میدانستید.من خدمت های شما را از یاد نبرده ام ،بر خورد های محبت آمیز شما در قم و تهران هنوز در نظرم مجسم است. امیدوارم که مرا حلال کنید.

سلام بر عموی بزرگوارم و دایی های بیدار و عمه های عزیز و خاله های مهربانم و داماد های از جان عزیزترم.  سلام بر مامان که بسیار به او علاقه داشتم هر وقت از دنیا دلم می گرفت به دیدن او می رفتم و از کلمات او لذت می بردم.
سلام بر عمو زاده ها و دایی زاده ها وعمه زاده ها و خاله زاده ها،سلام بر برادر زاده ها و خواهر زاده ها که افتخاری خواهند بود برای آینده اسلام، سلام بر همه فامیل و بستگان و خویشاوندان و همسایگان و دوستان،  سلام بر امت قهرمان و شهید پرور خط امام که ثابت کردند تا آخرین قطره ی خون از اسلام و امام و هر کشور اسلامی دفاع خواهند کرد.

  * پدران قهرمان و مادران شهید پرور و برادران شجاع و خواهران پیرو زهرا علیها السلام،من خودم را عاجز می دانم که پیامی برای شما بدهم اما تنها با این جمله اکتفا می کنم ، یک دری از بهشت بر روی شما امت حزب الله باز شده است که نگهبان آن امام است ، امام را یاری کنید تا این در بسته نشود. پدر و مادر
برادر خواهر بستگان و نزدیکان دوری کنید از افرادی که هنوز اسلام و مکتب شهادت را نیاموخته اند و خود را فدای هوای نفس میکنند، مبارزه می کنند اما برای غیر خدا . صحبت می کنند اما برای غیر خدا، کشته می شوند اما برای غیر خدا، البته اینان همان منافقین هستند که برای منافع خود ، دست به هر جنایتی می زنند . همه شما و ما شاهد بودیم اینها چه کردند در برابر قانون خدا ((لایحه قصاص)) راهپیمائی و اعلان جنگ مسلحانه کردند و آن را ضد انسانیت خواندند.
بهشتی عزیز و مظلوم رابا 72 تن از یاران امام به شهادت رساندند، رئیس جمهور منتخب ملت برادر شهید رجائی و نخست وزیر دانشمند برادر شهید باهنر را سوزاندند .
در میعادگاه نماز جمعه مدنی ها و دستغیب ها و صدوقی را علی وار کشتند.
صدها زن و مرد و کودک  را یا کشتند یا سوزاندند ، باز هم خود را طرفدار حق می دانند، بعضی از افراد هم هستند که منافق نیستند اما نااگاهانه راه منافقین را می پیمایند بدون انکه بدانند چه می کنند یا چه می گویند.به انها بگویید خط فقط خط امام، از مسیر انحرافی برگردید و خود را در دامن اسلام قرار دهید و بدانید فردا دیر است. امروز افرادی که در راس مملکت قرار گرفته اند بیائید یاری کنیم زیر سراپا خط امام و محور انقلابند، مخصوصا
آیت الله خامنه ای رئیس جمهور جمهوری اسلامی و برادر آیت الله رفسنجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی که چشم و چراغ امت و سدی هستند در برابر لیبرالها و منافقین و شرق و غرب، اینها از جان عزیز تر اند ، هر کس با اینها دوست بود او را دوست بدارید. من بسیار به این عزیزان علاقه مندم ، چون اینها را شناخته ام. باید اینها را یاری کنید تا فاجعه به بار نیاید ، درست است اگر هیچکدام از اینها نبودند امام به تنهایی انقلاب را پیش می برد و بر تمام قدرتهای شرق و غرب پیروز می گشت .

بیدار باشید دشمن هنوز بطور نیمه جان در صحنه است و در پی تدارک هستند  تا روزی ضربه ای بزنند که اسلام  را از بین ببرند چون از اسلام میترسند همان گونه که امام فرمودند((: اینها از اسلام ضربه خورده اند)).  در هر صورت تا امام هست مطمئن باشید توطئه ها خنثی خواهد شد ، فقط امام را تنها نگذارید ، امروز شرق و غرب از فریاد این رهبر بزرگ و آگاه به وحشت افتاده اند و مرگ خود را نزدیک می بینند و از این خانه کوچک در جماران ، کاخ های خود را، (کاخ کرملین و کاخ سفید) متزلزل می بینند و از طرف دیگر فریاد های آتشین امت حزب الله که برای آزادی جهان مستضعفین طنین افکنده است ، به هراس افتاده که   مبادا روزی ملت های تحت ستم بپا خیزند اما باید بدانند روزی محرومان و مظلومان قیام خواهند کرد و بساط ظلم و ستم انها را برچیده خواهند کرد، من در حالی که لحظه های اخر عمر را می گذرانم  به قدرت های جنایتکار اعلام میکنم،
دشمنان اسلام ، ما را از چه می ترسانید ،از محاصره ی اقتصادی یا اقدام نظامی یا کنفرانس های  خائنانه یا قرار داد های مظلوم کش یا مانُور های سیاسی که میلیارد ها تومان از پول مستضعفین خرج آن می شود.

این خیمه شب بازی ها برای چیست ، اگر برای کشتن مسلمین است که امام قهرمان ما فرمودند (من سینه خود را آماده کرده ام برای سر نیزه های شما ،بیائید، بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می شود.) جمله امام خمینی  کبیر از زبان همه مسلمین و مستضعفین  در بند می آید . آری اگر شما خون خوار هستید و احتیاج به خون مظلوم دارید ما شهادت را با آغوش باز میپذیریم.

(جنگ ما بر سر زمین و خاک نیست بر سر اموال هم نیست جنگ ما برای دفاع از اسلام است ) اسلام به ما اجازه نمی دهد که ما بگذاریم که هر کس هر غلطی که می خواهد بکند.                             "امام خمینی(ره)"

ما نمی گذاریم دیگر امریکا بر جهان حکومت کند ما نخواهیم گذاشت شوروی بر جهان آقایی کند.ما نخواهیم گذاشت اسرائیل بر سران مسلمین فرمانروائی کند،زیرا امام فرمود:اسرائیل باید از بین برود اسرائیل می خواهد بر سران مسلمین فرمانروائی کند. تا یک محروم در جهان است  تا یک مظلوم زیر سلطه اَبر جنایتکاران بسر میبرد تا یک مستضعف در چنگال مستکبرین بسر میبرد ما مبارزه و جنگ خواهیم کرد، جنگ ما تا زمانی ادامه دارد که پرچم جمهوری اسلامی بر سر تا سر جهان  افراشته شود و شر اَبر قدرتها و حکومت های مرتجع منطقه را از زمین کم کنیم.

تا پرچم لا اله الا الله  محمد رسول الله بر جهان طنین نیفکند، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم." امام خمینی"
 شرق و غرب باید بدانند ما با الله پیمان خون بسته ایم و مکتب ما مکتب خون و شهادت است .آنان که ما را از شهادت میترسانند باید بدانند ما با شهادتمان ،مظلومیتمان را به جهان ثابت می کنیم ، ما در مکتبی آموزش دیده ایم که استاد آن حسین بن علی(ع) سالار شهیدان میباشد.


از پی آزادی نوع بشر تا روز حشر   
    پرچم آزادی مردی را بپا خواهیم کرد   
کاخ استبداد  را از ریشه ویران میکنیم
پس بنای عدل را از نو بنا خواهیم کرد
با ندای حق جهان را پر صدا خواهیم کرد
تا ستمگر پیشه گان را در جهان رسوا کنیم


_اگر امام حسین (ع) پیراهن ظلمت را به تن می کرد و با ابر قدرت زمان ،یزید، کنار می آمد، امروز امام ما هم با آمریکا کنار می آمد!.

_اگر امام حسین(ع) با مروان سازش می کرد، امروز امام ما هم با اسرائیل سازش می کرد!.

_اگر امام حسین(ع) شهادت را نمی پذیرفت ، امروز ملت ما هم این طور به استقبال شهادت نمی رفت. ما هر چه داریم از امام حسین (ع) داریم.
( خدایا در دنیا و آخرت یک لحظه ما را از امام حسین (ع) جدا مگردان)

پدر بزرگوار و قهرمان و مادر شهید پرور میدانم برای من آرزوها داشتید و من از اینکه نتوانستم این آرزوی شما را بر آورده کنم عذر می خواهم، ان شا الله مرا خواهید بخشید و اکنون شهادت من همان منزلت و ارزش آن آرزو را برای شما و من خواهد داشت.شهادت سعادتی است که نصیب هر کسی نخواهد شد،حال که این سعادت شهادت نصیب من گردید مرا در بهشت زهرا در قطعه 21 نزدیک برادرم به خاک سپارید . اگر جا نبود در میان باغچه وسط قطعه 21 دفن کنید. اگر خواستند جلوگیری کنند به آنها بگویید هر چه دارید از خون همین شهدا است این خون شهیدان اسلام است که شما را بر مسند ریاست دو روز دنیا  نشانده.- در ضمن اول پدر و مادر و بعد برادران میتوانند برای دفن کردن من تصمیم بگیرند، مثلا " در قم خاک کنند ولی اگر قرار باشد طبق وصیت در بهشت زهرا دفن کنند حتما"در قطعه 21 باشد .            

هیچ کس حق ندارد مرا در قطعات دیگر بهشت زهرا دفن یا اگر من اسیر شدم یا بدنم قطعه قطعه گردید و طعمه مرغان هوا گردید ناراحت نباشید  زیرا این بدنها باید خاک شود.

پدر و مادر و برادران و خواهران و بستگان و نزدیکان برای من گریه نکنند  بلکه به هم تبریک بگوئید - تبریک بگوئید - تبریک بگوئید. به مردم تبریک بگوئید من باز هم تکرار میکنم هیچ کس حق ندارد برای من گریه کند . همه باید لباس نو بپوشید مخصوصا "پدر و مادر و برادران و خواهران از ساعتی که این وصیت نامه بدستشان می رسد ،اگر لباس مشکی پوشیده اند بلافاصله  باید در آورند. مبادا بگویید او نوشته اما وظیفه ما پوشیدن لباس مشکی است نه این طور نیست وظیفه شما پوشیدن لباس غیر مشکی است، پیراهن باید سفید باشد تا دشمنان و منافقان شاد نشوند .  

      *  شهادت برای  یک انسان آزاده  و شاگرد مکتب حسین ابن علی (ع) به مانند عروسی میباشد. کجا سراغ دارید در مجلس عروسی گریه کنند مگر ما حق نشستیم  مگر نمی گوییم (انا لله و انا الیه راجعون)، ما از خداییم و روزی به خدا خواهیم پیوست ، مگر ما امانت خدا نیستیم مگر نمی گوییم اسلام با خون آبیاری میشود،  گروهی از مردم باید فدا شوند تا گروه دیگر در آسایش و در پناه اسلام زندگی کنند.

عاشق آن باشد که اندر راه دلبر جان دهد
شاید آن معشوقه اندر این منا پیدا شود

مگر میشود انسان عاشق خدا باشد اما برای دفاع از حریم اسلام و قانون خدا جان ندهد ، مگر می شود انسان عاشق حسین ابن علی(ع) باشد اما برای شکستن محاصره کربلای حسین جان ندهد،
  باید دوست فدای دوست شود و عاشق فدای معشوق.  آنچه من میبینم شاید کمتر کسی ببیند ، من خدا را لمس می کنم لذا برای او و به نام او و به خاطر او و به سوی او جان خواهم داد، چون بزرگترین افتخار شهادت در راه خداست   پس گریه برای شهید معنا ندارد زیرا گریه فقط برای اهل بیت رسول الله (ص) است.    گریه برای آن مولایی باید کرد که سرخود را داخل چاه می کرد آن هم نیمه شب و درد و دل میکرد، گریه برای آن آقایی باید کرد که در صحرای کربلا او را با اهل بیتش تنها گذاشتند آن هم در برابر دشمن . گریه برای آن علمداری باید کرد که آب را برداشت اما چون مولا(برادر) مظلوم خود را تشنه دید آب روی آب ریخت و با لب عطشان به شهادت رسید.    گریه برای آن اسیرانی باید کرد که هر وقت می خواستند از غم عزیزانشان گریه کنند با تازیانه جباران رو به رو می شدند،   گریه باید برای حضرت زینب(س) ،قهرمان کربلا کرد چون مصیبت دید و صبر کرد .   فرزندان پیغمبر(ص) را قتل عام کردند ،
صبر کرد  .   سر امام حسین (ع) را بالای نی زدند ، صبر کرد     سر امام حسین (ع) را میان تشت طلا گذاشتند و با تازیانه جلوی چشم او بر لب و دندان امام حسین(ع) زدند ،
صبر کرد
   .   بر او باید گریه کرد.


    
پس برای من کسی نباید گریه کند، پدر و مادر می دانم که شما استوره صبر و مقاومت هستید و با یک شهید و دو شهید قانع نخواهید شد بلکه مایل هستید مانند امام حسین(ع)و حضرت زینب(علیها السلام) همه فرزندانتان را فدای اسلام کنید و خواهید کرد ولی این یک طرف قضیه می باشد ،طرف دیگر شرکت در نماز جمعه که یک فریضه عبادی سیاسی می باشد . خواندن نماز شب و دعا برای ظهور حضرت مهدی(عج) و طول عمر برای امام خمینی(ره) و پیروزی رزمندگان اسلام بر کفار و حق بر باطل.  البته این یک تذکر است چون همه اینها را شما انجام می دهید.

(آخرین کلامم همگی در یک صف واحد در خط امام برابر قدرتها بتازید و همان فریاد خدایا خدایا تا انقلاب مهدی(عج) خمینی را نگه دار  سر دهید)

- پروردگارا اسلام و اسلامیان را قوت عنایت بفرما ...

- پروردگارا مخربین دینت اگر قابل هدایت اند هدایت ،  و اِلا  ریشه کن فرما...

- پروردگارا امام قهرمان ما را تا ظهور حضرت مهدی (عج) پایدار بدار...

-
پروردگارا راه کربلا و قدس را با پیروزی سپاه اسلام به روی ما باز گردان...

- پروردگارا  امام زمان ما را به فریادمان برسان... .

(
در پایان همه شما را به خدا می سپارم و امیدوارم مرا حلال کنید)
(ای امام از اینکه نتوانستم به آنچه شما گفتی عمل کنم از شما  می خواهم مرا ببخشی)
 
.
.
.
تایپ شده توسط اکبر عصاریبا کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید