تبلیغات
وبلاگ اختصاصی شهیدان محمود نژاد - منتخب وصیت نامه شهید حسن محمود نژاد (جدید)


*
*
بسم الله الرحمن الرحیم**

منتخب وصیت نامه شهید حسن محمود نژاد  (در ادامه متن لینک وصیت نامه دست نویس و تایپ شده قرار دارد .)


سلام بر کربلا،سلام بر سید الشهدا،سلام بر عاشورا،سلام بر کربلا خونین ایران،سلام بر بنیان گذار جمهوری اسلامی رهبر انقلاب

درود بر رزمندگانی که با فریاد های اتشین الله اکبرشان پایه های حکومت ظلم و جور را فروریختند و با خونشان اساس جمهوری اسلامی را امضا کردند

پدر جان می دانم داغ جوان سخت است.اما هر وقت به یاد شهادت من افتادی،یاد کربلا کن  یاد علی اکبر کن،یاد علم دار کربلا کن،یاد امام حسین کن که چه طور فرزندانش را فدای اسلام کرد و صبر کرد

برادران عزیز تر از جانم خودتان را اماده کنید برای ادامه راه که هنوز مشکلات زیاد سر راه داریم که تنها با خون حل خواهد شد در این زمان در بستر مردن،ننگ است باید در راه خدا جان فدائی کرد تا به او برسیم.


دشمنان اسلام ، ما را از چه می ترسانید ،از محاصره ی اقتصادی یا اقدام نظامی یا کنفرانس های  خائنانه یا قرار داد های مظلوم کش یا مانُور های سیاسی که میلیارد ها تومان از پول مستضعفین خرج آن می شود.

آنان که ما را از شهادت میترسانند باید بدانند ما با شهادتمان ،مظلومیتمان را به جهان ثابت می کنیم ، ما در مکتبی آموزش دیده ایم که استاد آن حسین بن علی(ع) سالار شهیدان میباشد._اگر امام حسین (ع) پیراهن ظلمت را به تن می کرد و با ابر قدرت زمان ،یزید، کنار می آمد، امروز امام ما هم با آمریکا کنار می آمد!.

_اگر امام حسین(ع) با مروان سازش می کرد، امروز امام ما هم با اسرائیل سازش می کرد!.

_اگر امام حسین(ع) شهادت را نمی پذیرفت ، امروز ملت ما هم این طور به استقبال شهادت نمی رفت. ما هر چه داریم از امام حسین (ع) داریم.

-هیچ کس حق ندارد برای من گریه کند . همه باید لباس نو بپوشید . شهادت برای  یک انسان آزاده  و شاگرد مکتب حسین ابن علی (ع) به مانند عروسی میباشد. کجا سراغ دارید در مجلس عروسی گریه کنند .      گریه برای آن مولایی باید کرد که سرخود را داخل چاه می کرد آن هم نیمه شب و درد و دل میکرد.                                                                          گریه باید برای حضرت زینب(س) ،قهرمان کربلا کرد چون مصیبت دید و صبر کرد .   فرزندان پیغمبر(ص) را قتل عام کردند ، صبر کرد  .   سر امام حسین (ع) را بالای نی زدند ، صبر کرد     سر امام حسین (ع) را میان تشت طلا گذاشتند و با تازیانه جلوی چشم او بر لب و دندان امام حسین(ع) زدند ، صبر کرد   .   بر او باید گریه کرد.


(آخرین کلامم همگی در یک صف واحد در خط امام برابر قدرتها بتازید و همان فریاد خدایا خدایا تا انقلاب مهدی(عج) خمینی را نگه دار  سر دهید)

- پروردگارا اسلام و اسلامیان را قوت عنایت بفرما ...

- پروردگارا مخربین دینت اگر قابل هدایت اند هدایت ،  و اِلا  ریشه کن فرما...

- پروردگارا امام قهرمان ما را تا ظهور حضرت مهدی (عج) پایدار بدار...

-
پروردگارا راه کربلا و قدس را با پیروزی سپاه اسلام به روی ما باز گردان...

- پروردگارا  امام زمان ما را به فریادمان برسان... .

(
در پایان همه شما را به خدا می سپارم و امیدوارم مرا حلال کنید)

      حسن محمودنژاد   1361/6/26***این قسمتی از وصیت نامه شهید حسن محمود نژاد است . برای مشاهده متن وصیت نامه کامل بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.


وصیت نامه کامل شهید حسن محمود نژاد ؛ تایپ شده .

وصیت نامه کامل شهید حسن محمود نژاد به دست خط گرامی خودشان
.


با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید